Dream Your Beta- warunki promocji

„Dream your BETA” warunki promocji

W ramach promocji Dream your BETA posiadacze każdego z objętych promocją modeli mebli (wózek narzędziowy C24S) będą mogli dokonać ich personalizacji za pomocą nakładek magnetycznych umieszczonych na frontach szuflad. Na nakładkach można umieścić dowolną grafikę (własną lub zaproponowaną przez firmę BETA), dodatkowo „podpisać” mebel imieniem użytkownika czy oznaczyć rozmieszczenie narzędzi w szufladach. Jedynymi ograniczeniami dotyczącymi zamieszczanych treści jest przestrzeganie praw do własności intelektualnej i prawnej umieszczanych grafik oraz zakazu rozpowszechniania treści niezgodnych z prawem lub naruszających dobre obyczaje.

 

Jak spersonalizować wózek narzędziowy BETA?

BETA Utensili S.p.A. przygotowała bardzo prostą i przyjazną aplikację na stronie internetowej https://www.beta-tools.com/pl/dream-your-beta? która sprawnie przeprowadzi zainteresowanych przez wszystkie etapy personalizacji (po wybraniu języka polskiego na stronie startowej, cała instrukcja będzie wyświetlana w języku polskim). Należy tylko:

1. Sprawdzić czy wybrany mebel jest na liście modeli objętych personalizacją.

2. Wybrać właściwy model do personalizacji.

3. Wczytać własną grafikę (zgodną z określonymi wymaganiami) lub wybrać jedną z przygotowanych na stronie oraz określić dodatkowe opcje personalizacji.

4. Dokonać zakupu.

5. Nakładki zostaną dostarczone na wskazany adres w specjalnym prezentowym opakowaniu.

Ile to kosztuje?

Koszt jednego kompletu nakładek i przesyłki na wskazany w Unii Europejskiej adres wynosi 59,90€. Jednak do wszystkich zakupionych w BETA Polska mebli objętych promocją począwszy od 19.04.2021r. zostanie dołączony bezpłatny Voucher z kodem rabatowym. Ten unikalny, jednorazowy kod pozwala zredukować wartość wykonania i dostawy nakładek do zera. Promocja trwa od 19.04.2021r do 30.11.2021r, vouchery będą ważne do 31.12.2021r. Przy zakupie wózka sprzedawca przekaże Klientowi voucher z kodem promocyjnym.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące promocji zachęcamy do kontaktu z nami pod nr tel. 22 632 24 16 lub na adres mailowy: kam.beta@narzedzia-profesjonalne.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl