O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1983 roku w przedsiębiorstwie państwowym POLMOZBYT. Od początku firma zajmowała się przede wszystkim sprzedażą narzędzi oraz części samochodowych.

W 1991 roku przedsiębiorstwo zostało przekształcone w spółkę akcyjną WOLMOT, a sześć lat później powstał KAM s.c. Podobnie jak przed laty, specjalizujemy się w sprzedaży narzędzi warsztatowych, ale także odzieży i obuwia roboczego. Naszą dewizą jest dostarczenie produktów jedynie wysokiej jakości, trwałych i niezawodnych.

Naszym strategicznym partnerem handlowym jest BETA POLSKA Sp.z.o.o.- lider wśród europejskich producentów narzędzi oraz odzieży i obuwia roboczego. W naszej ofercie znajda państwo również szereg narzędzi innych producentów. Nasze wieloletnie doświadczenie i nowoczesne technologie partnerów pozwalają na sprostanie wymaganiom wszystkich Klientów.

Już od kilku lat utrzymujemy pozycję wiodącego sprzedawcy produktów BETA na rynku polskim i najlepszego sprzedawcy w województwie mazowieckim. Zaufanie i zadowolenia naszych Klientów jest dla nas największym dobrem. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Zaufaliśmy platformie Click Shopdzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email urszula.paczkowska@gmail.com lub telefonicznie pod numerem +48600802430.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Narzędzia Profesjonalne, BHP

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl